معرفی اِشتاد انرژی فناور

اِشتاد انرژی فناور یک شرکت فعال در زمینه تامین تجهیزات مهندسی سیستم های انرژی است که ابتدا در سال 1396تحت نام گروه انرژی بازار فعالیت خود را در زمینه هایی نظیر تهیه دیتاشیت فنی تجهیزات برای مهندسی معکوس، تهیه دفترچه ساخت قطعات، تهیه اسناد فنی/ اقتصادی جایگزین کردن قطعات و سیستم های فرسوده، تهیه مشخصات فنی تجهیزات مطابق با طراحی و شرایط کاری استاندارد، تهیه لیست استانداردها و تاییدیه های مورد نیاز تجهیزات، تهیه اسناد مناقصه خرید تجهیزات و آحاد بهاء و تهیه لیست تست های استاندارد برای تحویل تجهیزات و نظارت بر تست آن ها آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۹8 رسماً به ثبت رسید.

هسته مدیریتی این مجموعه را تعدادی از دانش آموختگان دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی اصهفان و دانشگاه صنعتی شریف در رشته ها و تخصص های مختلف تشکیل می دهند، که چندین سال سابقه فعالیت خود در زمینه های برق – قدرت و تجهیزات فرآیندی و سیستم های انرژی الکتروشیمیایی را در کنار هم قرار داده اند و برای تحقق بخشیدن به اهدافی مشترک تلاش می کنند.

با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و تغییر و تحولات عمده ای که در زمینه انرژی ایجاد شده، نیاز امروز مجموعه های فعال در این حوزه به گونه ای است که باید از تجهیزات و ادوات مطابق با تکنولوژی روز دنیا استفاده کنند.

امروزه شرکت هایی موفق تر هستند که به صورت دینامیک و همگام با تغییرات سریع تکنولوژی قادر باشند خود را به روز کرده و خدمت فنی بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین مهمترین هدف شرکت اِشتاد انرژی فناور بکارگیری تجهیزات روز دنیا و متدولوژی سیستمی به منظور ارائه محصولات با استاندارد برتر به مشتریان خود می باشد.

لازم به توضیح است که آشنایی و شناخت تیم بازرگانی شرکت بر زنجیره تأمین داخلی و خارجی تجهیزات، مکمل توانایی های شرکت و یاریگر مشتریان و همکاران در اجرای پروژه ها و طرح های مهندسی صنعت انرژی است.

رابطه شرکت اِشتاد انرژی فناور با مشتریان خود رابطه ای دو سویه و مبتنی بر منافع مشترک بوده و حفظ رابطه بلند مدت، استراتژی اصلی این شرکت میباشد. امید است که مشتریان اِشتاد انرژی فناور نیز این شرکت را همکاری قابل و پشتیبانی مطمئن در فرآیند تامین تجهیزات و ادوات پروژه های زیرساختی سیستم های انرژی بدانند.

 • بهره گیری از اصول مدیریت پروژه در فرآیند مهندسی خرید و تامین تجهیزات
 • بکارگیری به روز ترین دانش فنی و استانداردهای بین المللی
 • توسعه سیستم­های فنی / مدیریتی
 • استفاده از نیروی متخصص
 • کمک به ارتقای سطح دانش فنی مشتریان و همکاران
 • دستیابی به رضایت کارفرمایان و جلب اعتماد آنان در فرآیند مهندسی خرید

همیشه در جایگاه یک تامین کننده مطمئن برای مشتریان خود باشیم و پروژه های خود را فراتر از حد انتظار مشتریان انجام دهیم. شرکت اِشتاد انرژی فناور این توانایی دارد که طیف وسیعی از تجهیزات مهندسی سیستم­های انرژی را با تکیه بر دانش فنی مهندسین خود و با امکان دسترسی به معتبرترین تولیدکنندگان دنیا تامین نماید. با توجه به محدودیت­های ناشی از تحریم و کمرنگ شدن حضور سازندگان شناخته شده بین المللی در بازار و شرایط حاکم بر عملیات بانکی و لجستیک خریدهای خارجی، تیم مهندسی خرید شرکت اِشتاد انرژی فناور می­تواند با ارائه راهکارهای خلاقانه فنی/بازرگانی باعث چابکتر عمل کردن مشتریان فردی و سازمانی خود شده و امکان استفاده از فرصت­ها و عبور از تهدیدها را فراهم نماید.

ماموریت اصلی شرکت اِشتاد انرژی فناور تامین تجهیزات مهندسی سیستم­های انرژی با قیمت رقابتی، ایجاد فضای همکاری مطمئن و قابل اطمینان و انجام پروژه در یک بازه زمانی معقول  و تحویل تجهیزات با کیفیتی رضایت بخش و قابل قبول است.  ما این چشم انداز را برای خود در نظر گرفته­ایم که همیشه در جایگاه یک تامین کننده مطمئن باشیم و پروژه­های خود را فراتر از حد انتظار مشتریان به اتمام برسانیم. قطعا" در بازار پیچیده رقابتی کنونی و ارتقای سریع سطح محصولات سازندگان، فقط با اتکا به علم بازرگانی نمی توان تمام منافع یک سازمان را تامین کرد، اما با داشتن پشتوانه علمی و نگرش فنی و سیستمی به عملیات خرید، می­توان در کاهش هزینه ها با حفظ کیفیت اثرگذار بود.

 • نام شرکت: اِشتاد انرژی فناور
 • دفتر تهران (واحد خدمات مهندسی): تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، مجتمع خدمات فناوری، واحد410
 • تلفکس: 02166166328
 • آدرس دفتر مرکزی: رشت – بلوار آستراخان – رو به روی فرودگاه بین المللی سردار جنگل – خیابان اسدی – کدپستی: 1615141731
 • تلفن تماس: 33700358-013
 • آدرس ایمیل: info@eshtadenergy.com
 • وبسایت:eshtadenergy.com
 • موضوع فعالیت: مهندسی خرید و تامین تجهیزات مهندسی و کنترلی سیستم­های انرژی
 • تعداد کارکنان شرکت: 6 نفر