محصولات برند Volvo Penta

گروه ولوو و برند های آن : 

گروه ولوو یکی از برجسته ترین تولید کنندگان کامیون ، اتوبوس ، تجهیزات ساختمانی، موتورهای دریایی و موتورهای صنعتی در جهان است. دفتر مرکزی گروه ولوو در گوتنبرگ تقریباً 100000 کارمند دارد. گروه ولوو در 18 کشور دارای واحدهای تولیدی است و محصولات خود را در بیش از 190 کشور جهان به فروش می رساند. در سال 2015 فروش خالص گروه ولوو حدود 313 میلیارد کرون بود. گروه ولوو یک شرکت سهامی عام است و سهام آن در بورس Nasdaq Stockholm به ثبت رسیده است.

در مجموع، گروه ولوو سالانه نزدیک به نیم میلیون موتور در انواع مختلف تولید می کند. برندهای این شرکت عظیم متشکل از ولوو ، ولوو پنتا ، UD ، کامیون های Terex ، کامیون های رنو ، Prevost ، اتوبوس Nova و Mack است. ولوو همچنین در تولید محصولات برندهایSDLG ، Eicher و Dongfeng با شرکت های دیگر سرمایه گذاری مشترک انجام داده است. محصولات و خدماتی که گروه ولوو ارائه می دهد مانند یک سیستم گردش خون در صنایع مختلف جریان داشته و روز به روز اعتماد مشتریان این شرکت بیشتر می شود. گروه ولوو با تجربه بیش از یک قرن در طراحی مهندسی قادر است محصولاتی با بهره وری سوخت بالا، دوام بالا و همچنین صرفه اقتصادی بالا تولید نماید.

 

درباره ولوو پنتا : 

موتورهای صنعتی ولوو پنتا برای کاربردهای با قابلیت اطمینان بالا در صنایع مختلف طراحی و تولید می شود. این موتورهای صنعتی برای کاربردهای دائم کار و یا به صورت پشتیبان برای شرایط بحرانی با راندمان بالا ساخته شده اند و رنج وسیعی از محصولات را با توان های مختلف شامل می شوند.

موتورهای ولووپنتا برای حالت دائم کار و با توجه به نیازها و چالش های موجود در صنایع مختلف طراحی شده اند به گونه  ای که قادر به تأمین نیرو با قابلیت اطمینان بالا بوده و در عین حال کم مصرف نیز می باشند. همچنین، این موتورها به عنوان نیروی پشتیبان نیز به صورت مطمئن و با کارآیی بالا در شرایط اضطراری خدمت رسانی نموده و آرامش خاطر مشتریان را فراهم می آورند.

موتورهای ولووپنتا با توجه به قابلیت های بالای خود کاربرد وسیعی در صنعت تولید برق دارند، به گونه ای که این محصولات با انواع ژنراتورها کوپل شده و نیرو محرکه لازم برای تولید برق را فراهم می آورند. شرکت اشتاد انرژی فناور با تکیه بر محصولات منحصر به فرد برند ولووپنتا رنج وسیعی از ست های دیزل ژنراتور را جهت ارائه به مشتریان خود تأمین نموده و در تمامی مراحل خرید، نصب، راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش با مشاوره های تخصصی خود و تأمین قیمت رقابتی همراه مشتریان محترم می باشد.