محصولات برند PERKINS

شرکت پرکینز با بیش از 88 سال سابقه و تولید بیش از 21 میلیون موتور دیزلی از تولیدکنندگان پیشگام موتورهای دیزلی و گازسوز با گستره ی وسیعی از محصولات در جهان می باشد. پرکینز با بهترین تولید کنندگان قطعات همکاری مشترک و نزدیک دارد تا بتواند بهترین راه حل ها را در صنایع مختلف در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت تمامی فرآیند کار خود را از طراحی اولیه تا تولید، تست و پشتیبانی فنی به بهترین شکل ممکن و مطابق نیاز مشتریان انجام می دهند.

خطی مشی شرکت پرکینز بر اصول زیر استوار است :

رویکرد مشارکتی

شرکت پرکینز با تولید موتورهای پیشرفته و با تکنولوژی روز دنیا همواره در جهت تأمین نیاز مشتریان خود و در نهایت تقویت زیرساخت های جامعه برای زندگی بهتر گام بر می دارد.

طراحی هدفمند

استفاده از موتورهای پرکینز در بیش از 5000 کاربرد مختلف در سراسر جهان حاکی از این است که این شرکت در طراحی سفارشی محصولات خود مطابق نیاز موجود در جهان تخصص دارد. نقطه قوت این شرکت به طور خاص تولید موتورهای مطمئن و با دوام برای استفاده از ست های دیزل ژنراتور با هدف تأمین برق در صنایع مختلف می باشد.

تست محصولات

با وجود طراحی مهندسی و دقیق، تنها راه برای اطمینان از اینکه موتورهای پرکینز انتظارات مشتریان را کاملاً برآورده می کنند ، آزمایش آنهاست. پرکینز با اعتبار سنجی موتور خود در آزمایشگاه های پیشرفته و شبیه سازی محیط واقعی مورد استفاده سعی بر این دارد تا محصول نهایی را به صورت مطمئن و کاملا تست شده در اختیار مشتریان قرار دهد.

کیفیت ساخت

پاسخگویی مناسب به یک شبکه گسترده از مشتریان در سراسر جهان، امکانات تولیدی در کلاس جهانی مطابق استادردهای موجود و با بالاترین کیفیت را می طلبد. تیم پرکینز دور هم جمع شده تا بهترین موتورها را بسازند و در هر کجای دنیا که باشند قدرت مستمری را به شما تحویل دهند.

قدم هایی برای آینده

فعالیت شرکت پرکینز تنها به فرآیند طراحی تا تولید محصول محدود نمی شود؛ بلکه پشتیبانی قطعات و خدمات مربوط به آن، و همچنین تجزیه و تحلیل بازخوردهای مشتریان و نیاز روز بازار با هدف توسعه محصولات جدید برای آینده نیز از جمله فعالیت های اصلی این شرکت می باشد.

شرکت اشتاد انرژی فناور با استفاده از موتورهای تولیدی شرکت پرکینز رنج وسیعی از ست های دیزل ژنراتور را جهت ارائه به مشتریان خود تأمین نموده و در تمامی مراحل خرید، نصب، راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش با مشاوره های تخصصی خود و تأمین قیمت رقابتی همراه مشتریان محترم می باشد.