محصولات برند NEWARE 

 

شرکت NEWARE در سال 1999 میلادی با ماموریت ساخت تجهیزات تست باتری با کارایی بالا تاسیس گردید. تا امروز این شرکت توانسته است تجهیزات تست باتری تولیدی خود را متناسب با نیاز عملیاتی کاربر و دقت کارکردی بسیار بالا، برای بیش از 32000 مشتری خود در سرتاسر جهان فراهم آورد. این مشتریان طیف گسترده ای از شرکت های تولید کننده باتری تا موسسات تحقیق و توسعه را در بر می گیرند. ویژگی منحصر به فرد این شرکت، ارائه دستگاه های دقیق تست عملکرد باتری با قابلیت عملیاتی پایدار، قیمت رقابتی و ارائه خدمات پیشتیبانی فنی به مشتریان خود در سرتاسر جهان است. این شرکت همواره %10 از میزان درآمد خود را صرف تحقیق و توسعه می کند. تا کنون بیش از 209000 عدد از انواع محصولات این شرکت به سرتاسر جهان ارسال گردیده است.

شرکت NEWARE طیف وسیعی از تجهیزات و راه حل های سیستمی مربوط به فرآیندهای کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه و فرماسیون باتری ها را ارائه می نماید.

محصولات شرکت NEWARE در حوزه تجهیزات تست و اندازه گیری باتری را می توان در 5 دسته ذیل طبقه بندی نمود :

الف- سری CT-4000 با ماکسیمم توان الکتریکی 18 کیلووات

ب- سری CT-8000 با ماکسیمم توان الکتریکی 18 کیلووات

ج- سری CT-9000 با ماکسیمم توان الکتریکی 10 کیلووات

د- سری CT-7000 با ماکسیمم توان الکتریکی 1000 کیلووات

ه- چمبرهای محیطی برای بررسی عملکرد باتری تحت تنش های دمایی

شرکت اشتاد انرژی فناور به عنوان نماینده فروش شرکت NEWARE در ایران امکان آن را دارد که تمام محصولات این شرکت را با ارائه قیمت رقابتی برای مشتریان خود تأمین نموده و در تمامی مراحل خرید، نصب، راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش با مشاوره های تخصصی همراه آنان باشد.