محصولات برند MTU

شرکت رولزرویس (Rolls-Royce) محصولات خود در زمینه تامین انرژی الکتریکی مطمئن و با دوام در کلاس جهانی را تحت نام تجاری MTU ارائه می دهد. این محصولات شامل انواع موتورهای دیزلی و گازسوز و همچین درایو ها بوده که مطابق آخرین استاندردها ساخته شده و به صورت جامع ، قدرتمند و قابل اطمینان پاسخگوی نیازهای مشتریان در صنایع مختلف در تمام نقاط جهان می باشند.

تأمین برق پشتیبان : قطعی برق در شبکه می تواند فعالیت یک کسب و کار و حتی در برخی موارد زندگی انسان ها را در معرض خطر قرار دهد. MTU تأمین برق پشتیبان در سطوح مختلف و صنایع گوناگون را وظیفه خود دانسته و با ارائه محصولات بادوام و مطمئن خود برای سیستم برق پشتیبان به دنبال آرامش خاطر مشتریان است.

تأمین برق دائمی : در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است و تقاضای انرژی روز به روز در حال افزایش است، احتیاج به منابع تولید برق مطمئن و کارآمد به شدت احساس می شود. MTU این قابلیت را دارد تا در هر مکان و در هر زمان محصولات قابل اعتماد خود را که مبتنی بر انواع تکنولوژی های دیزلی و گازی می باشند در خدمت مشتریان قرار دهد. این شرکت با تجربه نصب هزاران سیستم دیزل ژنراتور در ساسر جهان راه حل های کامل تأمین انرژی برق را به صورت 24/7 ارائه می دهد.

شرکت اشتاد انرژی فناور با بهره گیری از موتورهای تولیدی شرکت MTU رنج وسیعی از ست های دیزل ژنراتور را جهت ارائه به مشتریان خود تأمین نموده و در تمامی مراحل خرید، نصب، راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش با مشاوره های تخصصی خود و تأمین قیمت رقابتی همراه مشتریان محترم می باشد.